Телефонуйте +38(096)-713-90-97

Главная » Наливна ванна

Наливна ванна

Наливна ванна

Наливна  - цим терміном сьогодні прикривається багато хто, і всі начебто робилять добре швидко та класно, і де тут падлянка зарита запитаєте Ви ))

Наливна  - має робитись матеріалами для реставраї ванн і ВСЕ!

Все більше нічого не потрібно – матеріал для наливного спобобу нанесення і реставруємо ванну, ми працюємо матеріалом наливний акрил plastall і ми пояснюємо Вам, що він найкращий- він спеціально був розроблений для реставрації ванн і тіки ванн – магке покриття блискче, білесення, приємне на дотик + еколоігчно чите без запаху, тримає тепло та мае гарантію, що таке гарантія, якщо покриття не впоралось з поставленою на нього задачою- то вам відреставрують ванну заново.

Виробник та якість

Заводи пластолу находять в Росії - і це супер ціна на даний матеріал, який би виробляли в Європі була б в рази вищою, а відповідно і ціна реставрації ванни.

Конкуренти наші заявляють у нас матеріал кращий – виробник Німеччина, та я був би тіки за, та проблема в тому, що пермакор- це фарба для кораблів, ну кораблі – це круто, але тиждень після реставрації ванни просидіти вдома в противогазі – це перебор. Дальше матеріал не предназначений для ванн – його першозадача зберегти поверхню корабля від соленої вони, від корозії, при реставрації ванни Вам таке потрібно?), Чому так розхвалюємо пластол, та  наливна ванна бо тому що він найкращий і найдорожчий, навіщо робити погано дешевшим способом коли ми для економії коштів пропунуємо вам емаліровку акрилом -ціна – дешево – а якість в рази краще від ванни після пермакору.

При виборі замовника - обриділіться чим ви хочете, щоб Вам відреставрували ванну - Фарбою чи Акрилом (акрил після висихання – пластмаса). Пластол є акрилом і найсучаснішим ні обдні фарби на основі екпоксідної кислоти не є кращими за акрил, так як акрилу повністю всерівно на гарячу воду- температура плавлення пластолу – 650 градусів.

Ціни – у нас часто є акрції і знижки, тому рекомендую замовити реставрацію  наливним спобом у нас – зробимо тоді коли вам буде зручно.

Телефонуйте і гладенька буде у Вас ванна)

Замовити якісну наливну ванну!