Телефонуйте +38(096)-713-90-97

Главная » Ремонт ванн

Ремонт ванн

Ремонт ванни

Ремонт ванни – не є частою проблемою, та коли уже щось трапилось діватись нікуди, плано,кинули, не замітили, а воно само якось так сталось – варіантів пошкодження ванни є безліч, та голвоне, як ви будете спасати ванну – ремонтувати ванну чи ні “вот в чем вопрос”

Ремонт ванн - ми здійснюємо акрилом пластол, даний акрил повністю повторює поверхню вашої ванни, попередньо, якщо потрібно вибїни шпаклються, якщо у Вас жестяна тобто металева ванна моживі дири) це коли вона розїла метал у ванні і вода почала протікати – не падайте духом, ми все зробимо галденьким та приємний для дотику, при частковому відновленню поверхні емалі ванни, або його заміні буде видно різницю між нашим акрилом тобто між нашим білим коліром та вашим білим коліром, не хочете цього? Реставрація  наливним акрилом - найкращий вихід із цієї не простої на перишй погляд ситуації. Гарантія на 5 років термін життя ванни до 15 років все залежить, як Ви будете до неї ставитись.

Ремонт у ванній кімнаті відклається – супер ні? Нова ванна без проблем, заморочок з вивозом старої ванни, встановлення нової та часу потраченого на вибір заміни. Ми зробимо у Вас все на місці за 3 години цілу ванну і до години півтори при часковому відновленню емалі ванни та зателефонувавши до нас від скількох годин потрачених на вирішення проблеми з ванною ви відвернетесь, від багатьох.

Ремонтуємо ванни всі і вся, робимо усе від найгірших ситуацій до малих сколів та тріщинок, краще зробити тріщину коли вона маленька, а не коли стане великою.

Окрім ремонту? можемо Вам також відремонтувати акрилом раковину, піддон душовий бокс, змивні бачки, робимо багато чого.

Нова послуга наносимо малюнки як роздруковані так і ручної роботи на ванни, також можемо покрити плитку ручною розпискую – все це буде гладеньким і блискучим!!!

Ремонт ванної кімнати – навіщо? Відремонтуємо Вам ванну і все кошмар закінчився, знову можна купатись та не переживати головне не дитись у ванну – все буде добре там ніхто не живе)

Наші плюси:

  • Робимо коли Вам зручно
  • Запаху практично немає, реально мало)
  • Немає пилу дома, виїжджати на тиждень не потрібно
  • Робота триває 2-3 години
  • Ванна сохне без запаху 2 доби
  • Повністю не буде ніяких слідів нанесення на ванні
  • Гладеньке та блискуче покриття ванни