Телефонуйте +38(096)-713-90-97

Главная » Реставрація ванн » Реставрация чугунной ванны своими руками

Реставрация чугунной ванны своими руками

Реставрация ванны своими руками

Ваша ванна втратила свої первинні свіжість та блиск, а царапини та тріщини покрили уже всю поверхню ванни? В такому випадку потрібно кардинально вирішувати цю проблему- реставрацією ванни власноруч.
Відновити колишній вид та властивості своєї ванни власноруч не така вже і важка справа, це є абсолютно реально та просто.

Звісно можна віддати свою ванну спеціалістам або взагалі задуматись про придбання нової. Але якщо грошей кардинально немає ні на те, ні на інше? Вихід є- і від доволі простий- це

реставрація ванни своїми руками

. Ванну можна пофарбувати емалью що являється дешевим, але не зовсім життєздатним способом. Другим ж варіантом являється трішки дорожчий, але набагато довговічніший варіант заливання ванни наливним акрилом PlasTall, завдяки йому ванна прослужить вам довго та без проблем.

Отже перейдемо безпосередньо до того як відбувається відновлення ванни власноруч:
1) Ви повинні помити, відшліфувати, очистити та обезжирити ванну розчинником
2) Беспосередньо заливання ванни акрилом PlasTall

Опісля того, як фарбувальні роботи буде завершено потрібно уникати потьоків та пузирків. Після того як фарбувальні роботи буде завершено потрібно дати ванні висохнути. Для цього знадобиться близько 48-72х годин. Опісля того як емаль висохне можете бути задоволеними собою- ви провели реставрацію ванни власноруч.
Та завжди можна скористатись нашими послугами реставрація ванн