Телефонуйте +38(096)-713-90-97

Главная » Реставрація ванн » Відновлення емалі ванни

Відновлення емалі ванни

Відновлення емалі ванн

Відновлення емалі ванни - найбілш потрібна послуга цього часу, так як спочатку у ванни страждає що?, так правильно емаль, а враховуючи те що раніше у нас були проблеми з водою і ми часто тримали воду у ванні – це страшний мінус для ванн

З часом та не правильним використанням ванни – емаль зношуеєтсья та вимивається, наші бажання відновити білизну та блиск і вимивання ванни кислотами тільки погіршують ситуацію.

Та все змінилось ми відновимо емаль на вашій ванні – Ванна буде гладенька та блискуча плюс тепер уже не буде боятись гарячої вони а термін використання ванни після реставрації буде 10-15 років, все буде залежити від вас, відновлюємо емаль ванни акрилом пластол, який є лідеров серед всіх акрилів на даний момент експортується в европу та америку, відповідно матеріал є надійним і ціна відповідна.

Ми не робимо дешево - та зате з гарантією та на довго, відновити емаль на ванні можна багатьма способами, ми можемо як Вам продати акрил для реставрації ванни самотушки так і виконати для вас всі роботи, ми майстри у справі відновлення емалі на ваннах, навіть, якщо ванна у плачевному стані є страшні пошкодження ми, як справжні спеціалісти усунемо всі недоліки ванни.

Після нашого відновлення емелевого покриття на вашій ванні, ванна стане кращою ніж була коли Ви її купляли, у вашій старій ванні буде всередині нова акрилова ванна.

Замовляйте у нас реставрація ванн!

Чому краще відреставрувати емалеве покриття на ванні, а не купити нову ванну?

Дійсно можна купити за 600-1000 нову ванну, та чи це справжня ванна буде? Мяко кажучи це тазік, який облізе та зламається при першій добрій можливості, плюс проблеми з демонтажем та монтажем ванни, та щей цю ванну треба буде доставити до Вас.

Зручно для людей, котрі винаймають крартиру чи продають її чудовий вихід із ситуації коли емаль на ванні потріскалась зносилась і її потрібно відновити, емаліровка ванни акрилом - чудовий результат пілся реставрації ванни за помірні кошти і буде жити така ванна 5-7 років.

Отже після відновлення емалі у Вас залишається стара надійна чавунна ванна, але уже у новій акриловій обгортці, що не може не радувати – аналог в магазині від 4 тисяч з керамічним напиленням емалі та від 7 тисяч з добрим акриловим покриттям, яке ще треба пошукати.

Приїдемо до Вас протягом 6 днів на тиждень,

Приїдемо по Львову та області

Телефонуйте коли забажаєте – завжди раді Вашому дзвінку ))