Телефонуйте +38(096)-713-90-97

Главная » Ванна у ванні

Ванна у ванні

Ванна у ванні львів

що це і з чим його їдять

Попросто це ми приносиом із собою нову ванну і вставляємо її у вашу стару і все, нова ванна готова до бою уже за 9 годин.

Коли це вигідно і для кого- ванна у ванну супер варіант для санаторії, готелей та гостиниць – пів дня простою і ванна готова приймати відвідувачів – тобто ціна питання Вам заробіток за 2 дні (якщо вибирати наливний акрил) покриває вартість акрилового вкладиша, при реставрації ванни способом ванна у ванну – розраховуйте на майже таку саму обробку ванни для реставрації як при звичайній реставрації – та головна відмінність між наливний акрил та акриловим вкладишем – це ціна та час коли можна буде використовувати ванну пілся реставрації – при акриловому вклдиші повторяюсь – 9годин і ванна готова при наливному акрилі – 36 годин.

Для кого акриловий вкладиш менш раціонане рішення  для себе, якщо Ви мешкаєете в квартирі з дітьми чи іншими особами, котрі можуть не дуже мягко поставити до ванни )) -краще робити наливний акрил, яка відмінність цих двох варіантів реставрації ванни, при ванна у ванну , якщо впаде, щось у ванну, або з часом почне затікати водна, або ви заб’те сифон і проб’єте воду вантусом, акриловий вкладиш пілся пошкодження потрібно буде замінити – ремонту він не підлягає, натомість при наливному акрилі- любі пошкодження акрилового покриття буде дуже просто заробити і зробити все як було.

Отже підсумок

акриловий вкладиш ціна х2 від наливного акрило, але ванну уже за 9 годин можна використовувати, мінус ремонту не підлягає.

Наливний акрил – уже більш робочий варіант для квартири любі пошкодження можна буде легко заробити, мінус ванною користуватись не можна буде 2 доби.

Що вибрати? Вам і тіки Вам вирішувати, який спосіб реставрації вибрати, можу Вам сказати одне у нас матеріали заводські від виробника, котрий експортується в Європу та Америку, гарантія та добрі майстри – це ми. Телефонуйте, запитуйте, цікавтесь – допоможемо та виберемо з вами найкращий варіант.

Телефонуйте та дізнайтесь як краще відреставрувати вашу посудину

Працюємо у Львові та здійснюємо виїзд по області

Заказати реставрація ванн